Connect with us

Galatasaray

Alman Yıldız Gemileri Yaktı: Khedıra Bombası

İtalyan gazetecilere konuşan Sami Khedira, yeni hocası Pirlo’nun kendisine karşı olan yaklaşımından dolayı pek memnun olmadığını söyleyerek, transfer tekliflerini değerlendirdiğini söyledi. Galatasaray süreci yakından takip ediyor.

Galatasaray ile Sami Khedira arasındaki flaş gelişme

Juventus’ile sözleşme feshi yeniden gündeme gelince, Galatasaray’ın transferi için devreye girdiği Khedira, İtalyan gazetecilere Pirlo ile anlaşma sağlanmadığını açıkladı.

Yeni hocası kendisine karşı yaklaşımından dolayı pek memnun olmadığını dile getiren 33 yaşındaki futbolcu, menaceriyle birlikte transfer tekliflerini değerlendirmeye aldığını söyledi.

Galatasaray Yönetimi, süreci yakından takip ediyor. Sakatlığından dolayı 10 aydır formasından uzak kalan Khedira için talep edilen sağlık raporları kulübe ulaşması bekleniyor.

Galatasaray ’ın planı, Alman orta saha oyuncusunu İstanbul’a getirip, bizzat kulüp doktorları tarafından kontrolleri gerçekleştirmek.

Bedava dünya yıldızı

Juve’nin mukaveleyi feshetmesi durumunda, Galatasaray bonservis bedeli ödemeden dünya çapında çok önemli bir yıldızı daha renklerine her an için bağlayabilir.

Khedira ile Galatasaray dışında birçok kulübün de ilgilendiği, yıllık maaş talebi ise yüksek olabileceği söyleniyor

Yorum yapmak için tıkla

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Son Eklenen Galatasaray Haberleri