Connect with us

Galatasaray

Aslan’a İyi Haber! Okay Transferinde Sürpriz gelişme

Galatasaray’ın orta saha için öncelik hedeflerin arasında yer alan Okay Yokuşlu konusunda her an için sürpriz gelişmeler yaşanabilir. Celta Vigo’nun yeni transferleriyle ismine Okay Yokuşlu’nun Galatasaray’a gitmesine izin verilebileceği söylendi.

Galatasaray’ın orta saha transferleri için ilk adaylar arasında Celta Vigo formasıyla Okay Yokuşlu yer almakta. Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim, “Okay için bir teşebbüsümüz oldu.

Okay’ı çok istedik, halan daha istiyorum da bildiğim kadarıyla Celta Vigo takımın bırakma niyeti yok.” İspanya’dan gelen son haberlere göre transferin mümkün olabileceği söylendi.

Celta Vigo, transfer dönemi bitmeden Carlos Fernandez, Rafinha, Diego Marino ve Puig transferlerini artık bitirmek istiyor. Celta’nın mevcut maaş limiti ve oyuncu sayısının fazlalığından dolayı iki isimle yollarını ayırması gerektiği söyleniyor.

Rafinha’nın bonservisini almak isteyen Celta’ bu noktada Okay Yokuşlu konusunda büyük sürprizler yaşanabileceği belirtildi.

Okay’ Galatasaray forması giymek istiyor olmasından dolayı transferin gerçekleşme ihtimali yüksek olduğu ve transfer dönemin sonuna doğru da Celta’nın tavrı değişebileceği belirtildi.

Yorum yapmak için tıkla

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Son Eklenen Galatasaray Haberleri