Connect with us

Beşiktaş

Beşiktaş Antalyaspor maçı için son gelişmeler!

Beşiktaş Alanyaspor

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF), Antalyaspor ekibinin önceki gün ‘akredite olmayan’ bir hastanede koronavirüs testi yaptırdığını öğrenince, kulüp yönetimiyle temasa geçmişti.

“Sağlık Bakanlığı’nın tanıdığı ‘akredite edilmiş’ bir hastanede’ test yaptırmanız gerekiyor” uyarısında bulunulmuştu.

Antalyaspor yönetimi de bunun üzerine Beşiktaş maçı için belirlenen kafileyi dün sabah başka bir hastanede tekrar teste soktu.

ANTALYA’DAN SEVİNDİREN HABER!

İki hastanenin test sonuçları arasında ciddi bir fark oluşunca, üçüncü kez test yapılması kararına varıldı. Kırmızı beyazlılar dün akşam Antalya İl Sağlık Müdürlüğü’nde saat 19.30’da yeniden Covid-19 testine girdi. Sonuçları açıklayan kulüp, “1 futbolcumuz ve 1 personelimizde koronavirüs bulgusuna rastlanmıştır. Gerekli izolasyon sağlanmış, önlemler alınmıştır” ifadelerini kullandı. Ayrıca gün içinde ‘50 pozitif vaka’ haberleri yayılsa da bu yalanlandı.

ANTALYASPOR YENİDEN İSTANBUL’DA

TFF’nin Covid-19 süreci için yayınladığı talimatnamede, “Takımların A Takım listesinde bulunan futbolculardan test sonuçlarına göre müsabakalarda görev alacak olanların sayısı 14 futbolcunun altına inmesi halinde, müsabaka oynatılmayarak TFF tarafından ileri bir tarihe ertelenir” ifadesi yer alıyor. Pozitif çıkan futbolcu sayısı 14’ün üzerinde olması durumunda bugün saat 19.00’da oynanması planlanan Beşiktaş maçının ertelenmesi gündeme gelecekti. Kulüp, “Takımımız Beşiktaş maçı için planlandığı şekilde özel bir uçakla İstanbul’a hareket etti” açıklaması yaptı.

Yorum yapmak için tıkla

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Son Eklenen Beşiktaş Haberleri