Connect with us

Fenerbahçe

Fenerbahçe Samuel Kalu İçin Görüşmelere Başladı

Samuel Kalu

Fenerbahçe kanat transferi için düğmeye bastı. Bourdeaux’lu Samuel Kalu için hareketli dakikalar yaşanıyor.

Geçenlerde Aston Villa‘nın golcüsü Samatta’yı transfer eden Fenerbahçe, şimdide kanat için oyuncu arayışına girdi. Bu hareketle sarı-lacivert takım kadrosuna Bourdeaux’lu Samuel Kalu’da katmak istiyor.

Samuel Kalu geçtiğimiz gün yaptığı bir açıklama ile Fenerbahçe’nin teklifini doğrulamıştı. Nijeryalı futbolcuyu kadrosuna katmak isteyen yönetim harekete geçti.

Öncelikli olarak kiralama opsiyonuyla başvurulan Sarı lacivertlilerin bunun mümkün olmaması üzerine transferi için görüşmelere başlandı.

Samuel Kalu, “Söylenecek çok fazla bir şey yok çünkü Fenerbahçe, önce bir kiralama teklifinde bulundu fakat Bordeaux, kulübün önemli bir oyuncusu olduğumu ve tekrar kiralanmama izin vermeyeceklerini söyleyerek bunu reddetti.” diye konuştu.

NİJERYA’LI SAMUEL KALU YOLDA

Fenerbahçe’nin İlk teklifini kulüp kabul etmedi. Ancak daha sonra Fenerbahçe, teklifi transfer etmek üzerine yeniledi. Nijeryalı Futbolcu Samuel, “Başka bir kiralama teklifi ve sezon sonunda satın alma opsiyonu ile tekrar geldiler ama kulüp, henüz onlara cevap vermedi.” demişti.

Nijeryalı oyuncu transfer gerçekleşmez ise, takımda kalırsa kulübün başarısı için çalışacağını Fenerbahçe’ye gitme konusunda baskıda bulunmayacağını ifade etti.

Yorum yapmak için tıkla

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Son Eklenen Fenerbahçe Haberleri