Connect with us

Galatasaray

İtalyanlar Duyurdu: Bomba İddia

Galatasaray’ Juventus’un yollarını ayırmaya hazırlandığı Alman orta sahası Sami Khedira’nın durumu ise yakından takip ediliyor.

Orta saha transferiyle adına çalışmalarını sürdüren Galatasaray, Juventus’un Alman yıldızlarından Sami Khedira’nın peşinde. İtalyan basını Il Giornale, futbolcunun Galatasaray’a her an için transfer olabileceğini söyledi.

Galatasaray, orta saha transferiyle adına birçok opsiyon üzerinde çalışmalar tüm hızıyla devam ederken Khedira’nın da ayrılma durumunu yakından takip ediyor.

Juventus’yeni sezonda kadrosunda bile düşünülmeyen Alman futbolcu, sözleşmesi feshedilmesi yeniden gündeme geldi. Futbolcunun İtalyan deviyle olan sözleşmesi, önümüzdeki sezon sonunda bitmiş olacak.

Stuttgart altyapısından yetişen Khedira, 2010’yılında 14 milyon Euro karşılığında Real Madrid’e transfer olmuş du daha sonra is 2015’yılında bedelsiz olarak Juventus’a gitmişti.

Alman Milli Takımı’2010’yılındaki başarının en önemli mimarlarından olan Khedira, toplam 77 defa giymiş olduğu milli formayla 7 gole imza attı.

Yorum yapmak için tıkla

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Son Eklenen Galatasaray Haberleri