Connect with us

Fenerbahçe

Perotti Görüşmesinde Vedat Muriç Sitemi

Perotti görüşmesinde İstanbul’a gelen Romalı yetkililer, toplam 3 milyon Euro bonservis istedi. Vedat transferinde ise Fenerbahçe’nin kendilerine indirim yapılmamasından dolayı rahatsızlıklarını bir kez daha dile getirdi.

Fenerbahçe santrfor transferi konusunda yoğun bir çalışma yaparken kanat takviyesi için görüşmeler gerçekleştiriyor.

Fenerbahçe, Diego Perotti için geçtiğimiz günde İstanbul’da Roma yetkilileriyle görüşme sağladı.

Roma’nın yetkilendirmiş olduğu temsilcileriyle masaya oturan Fenerbahçeli yöneticiler İtalyanların bonservis beklentisiyle karşılaştı.

Toplam 3 milyon Euro’luk talep sonrasında Fenerbahçe cephe, bu bedelin çok yüksek olduğu ve bu şartlar altında transferin mümkün olmayacağını direkt iletti.

Roma’nın 32 yaşındaki sol açık Perotti için Fenerbahçe’ye yardımcı olmaya niyeti olmadığı ortaya çıktı. Sebebi de Vedat Muriqi! Başkent ekibi Kosovalı golcü için devreye girdi.

Fenerbahçe’nin Muriqi’in bedelinde herhangi bir indirim yapmadığı için Roma’nın görüşmelerden çekildi. Futbolcunun da ezeli rakipleri Lazio’ya gitmesinden sonra Romalı yöneticilerin Fenerbahçe’ye çok kızgın olduğu ve Perotti konusunda hiç bir kolaylık sağlamayarak rahatsızlıklarını dile getirdikleri ortaya çıktı.

YENİ TRANSFERLER İÇİN İŞ BİRLİĞİ

İki kulüp arasında gelecek için iş birliğine yönelik olumlu yönden adımlar atıldı. Fenerbahçe ve Roma, transfer süreçlerinde futbolcuların durumlarına dair birbirlerine bilgilendirme yapılacak Böylelikle Kolarov ve Vedat transferleriyle gerilen ilişkiler tekrardan düzeltilmiş olacak.

Perotti geçtiğimiz sezon Roma ile toplam 21 maça çıktı 5 gol atıp 3 defa da asist yaptı ve 8 gole direkt katkıda bulundu.

Yorum yapmak için tıkla

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Son Eklenen Fenerbahçe Haberleri