Connect with us

Galatasaray

Sağlık Raporu İstendi! Flaş Gelişme

Orta saha arayışları tüm hızıyla devam ederken Galatasaray’ın gündemine gelen son isim ise Sami Khedira oldu.

İtalyanlar, Juventus’un sözleşmeyi feshetmeye hazırlanırken Alman futbolcu için Galatasaray’ devreye girdiği ve sağlık raporu istendiği iddia edildi.

Galatasaray’dan Sami Khedira sürprizi. Juventus forması giymekte olan 33 yaşındaki futbolcu, orta saha arayışlarını tüm hızıyla devam ederken. Galatasaray’ın gündemine yeniden geldi.

Bu iddia İtalyan medyasına ait. Çizme basınında, Juventus’un Khedira ile yol ayrımında olduğu, Alman futbolcunun sözleşmesi her an için feshedileceği iddia edildi.

Galatasaray’ devreye girdiği Khedira’nın sağlık raporu ve maliyetiyle alakalı bilgi istediği iddia edildi. Sarı- Kırmızılı yönetimin, teknik direktör Fatih Terim’in de onayını alarak, Khedira’nın sağlık durumunda kronik bir problem olmaması ve mali şartların da uyması durumunda, bu transferi yapmak istediği iddia edildi.

Toplam 10 aydır forma giyemiyor

Geçtiğimiz sezon Juventus’ta ilk 11’de olan Khedira, Aralık ayında yaşamış olduğu diz sakatlığı sonrası bir zaman takımından ayrı olarak kaldı.

Pandemi sonrasında kas sakatlığından dolayı tedavi altına alınan usta futbolcu, toplam 10 aydır formasından uzak kaldı.

Galatasaray bu sebepten dolayı detaylı bir sağlık taramasından geçirilmesini istedi. Kulübe iletilecek sağlık raporuna göre, Juventus’ da kendisini serbest bırakmasindan sonra, Khedira İstanbul’a davet edilecek.

Yorum yapmak için tıkla

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Son Eklenen Galatasaray Haberleri