Connect with us

Galatasaray

Temaslar Başladı! Orta Sahada Rota İtalya

Orta saha için takviye çalışmalarını devam ettiren Galatasaray’önceki transfer dönemin de gündeme gelen Joao Mario’nun kadroya dahil olması adına kulübü Inter ile temas haline geçtiği öğrenildi.

Galatasaray, orta saha transferi için tüm arayışları devam ederken. İtalya’dan Sami Khedira’yı gündemine alan Galatasaray, bu defa Inter’in orta saha oyuncusu Joao Mario için devreye girdi.

Galatasaray, Joao Mario için Inter’in kapısını çalan kulüplerden biri konumunda.

Nainggolan için İtalyan kulübü ile temas haline geçtiği belirtilen Galatasaray, bu defa da Joao Mario’nun transferini bitirmek için devreye girdi.

Daha önceki transfer dönemin de Galatasaray’ın gündemine gelen Portekizli yıldız futbolcu, geride bıraktığımız sezonu Lokomotiv Moskova’da kiralık olarak geçirmişti.

Galatasaray’ın yanı sıra Newcastle United, Leeds United, West Ham, Valencia ve Betis’in de ilgilendiği söylenildi.

Inter, 2016’yılında 40 milyon Euro’luk bonservis bedeli ile kadrosuna dahil ettiği futbolcuyu daha öncede West Ham ve Lokomotiv Moskova’ya kiralık olarak göndermişti.

İtalyan ekibi bu defa da 2022’yılı sözleşmesi sona erecek oyuncuyu bonservisiyle birlikte takımdan göndermek istediği söylenmekte. Inter’in Joao Mario’nun bonservisi için toplam 13 milyon Euro talep edeceği belirtilmekte.

27 yaşındaki Angola asıllı Portekizli orta saha futbolcusu, ülkesinin a milli takımı ile 46 maçta görev aldı.

Yorum yapmak için tıkla

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Son Eklenen Galatasaray Haberleri