Connect with us

Beşiktaş

Transferde Son Dakika: Suarez’i Bekliyor

Beşiktaş’ile anlaşma’ya varan Atletico Madrid’le sözleşmesini feshetmek için görüşmeleri devam eden Hırvat golcü, kulübünün Luis Suarez transferini her an için bitirmesini bekliyor.

İspanyol ekibi Uruguaylı golcü ile resmen kadrosuna dahil etmesinden sonra Kalinic’in de İstanbul’a getirilmesi hedefleniyor.

Teknik direktör Sergen Yalçın’ın yoğun ısrarı üzerine listesindeki isimlerden Nikola Kalinic’in üzerine yoğunluk veren Beşiktaş, Hırvat golcüyü bitirmek için yoğun mesai harcıyor.

32 yaşındaki Hırvat golcü ile menaceri aracılığıyla maaş artı bonuslar olmak üzere toplam 2.5 milyon Euro’luk yıllık ücrete el sıkışan ve yıldız ismin kulübü Atletico Madrid’le yollarını artık tamamen ayırmasını bekleyen Beşiktaş’ın, forvet hasreti artık bitmek üzere.

İtalya Serie A ekibi Juventus’a transferi son anda olmayan ve Atletico Madrid’ile görüşme sağlayan Luis Suarez, İspanyol ekibine imzayı attıktan sonra da Kartal’ın Kalinic transferin önü açık olacak.

Özel uçak ile İstanbul’a getirilecek

Katalan devi Barcelona’ile yollarını ayırma kararı vermesinden sonra Atletico’yla anlaşmaya varan ve her an resmiyet kazanma ihtimali olan transfer sonrasında La Liga ekibi, takımdaki diğer golcüsü Nikola Kalinic’in sözleşmesini fesh etmiş olacak.

Başarılı futbolcu, hücum hattını doldurulması ve gidişine onay verilmesinden sonra özel uçak ile İstanbul’a getirilecek.

Yönetimin, yıldız ismin hafta sonuna kadar Türkiye’ye gelmesi hedefleniyor. Suarez transferi sebebiyle takımın bir diğer golcüsü de Alvaro Morata da Juventus’un yolunu tuttu. Yaşanan bu gelişme sonrasında Atletico Madrid’in forvet hattında; Diego Costa ve Ivan Saponjic kaldı.

 

Yorum yapmak için tıkla

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Son Eklenen Beşiktaş Haberleri